Psycho-educatie voor jongvolwassenen met ADHD (17-25 jaar), 8 sessies vanaf 8 maart 2012 bij Psychologenpraktijk De Braam, Grote Braamstraat 8D, 2220 Heist-op-den-Berg
Op 14 maart 2012 start de cursus Diagnostiek en behandeling van AD(H)D bij volwassenen. In deze nieuwe GITP PAO-cursus gaan we in op de hoofdlijnen van de diagnostiek en de behandeling op basis van cognitieve gedragstherapie en schematherapie. Er zijn nog enkele vrije plaatsen beschikbaar.
R.K. St. Jozefschool in Culemborg, vanaf 19.30 uur.
Meer informatie kunt u vinden in de uitnodiging in de bijlage of op de website www.creatievechaoot.wordpress.com bij het kopje "agenda".
Klik hier voor meer informatie
Het Kenniscentrum ADHD bij volwassenen geeft cursussen over de diagnostiek en behandeling van volwassenen met ADHD voor professionals in de GGZ.
De cursus Coaching is een cursus van 1 dag. Tot de doelgroep van de cursus behoren: psychologen, sociaal psychiatrisch verpleegkundigen, maatschappelijk werkers, die de cursus Diagnostiek en Behandeling al gevolgd hebben.